Eğitmenlerimiz

Ayşe Pehlivan

Eğitmen/Kurucu


Ayşe PEHLİVAN Samsun doğumlu, evli ve iki çocuk annesidir .Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Mezunu. Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Mezunu. Vizyon Üniversitesi Psikoloji Eğitimine halen devam etmektedir . Uzun yıllardır Ankara’da yaşamaktadır.NLP MASTER TRAINER dır. Aynı zamanda da NLP’yi dünyaya tanıtan ve NLP’nin kurucularından Dr. Wyatt Woodsmall’ un öğrecisidir. Yetiştirdiği bir çok NLP Uzmanı ve Yaşam Koçları vardır. Ayrıca da Access Conscıousness Eğitmeni dir .Çeşitli kurumlara ve özel şirketlere vermiş olduğu eğitimlerle de tanınan Ayşe Pehlivan uluslar arası geçerliliği olan NLP eğitim sertifikasını da bireysel eğitim verdiği danışmanlarına vermektedir. 2005 yılından beri profesyonel anlamada çalışmalarını sürdüren Ayşe Pehlivan bir çok yerde verdiği seminerler ve katıldığı radyo programları ile de adından sıklıkla söz ettirmiştir. Aldığım Eğitimler NLP Master Practıtıoner NLP Master NLP Traıner NLP Traıner Traınıg (Dr.Wyatt Woodsmall) İleri Seviyede Öğrenmeyi Ögreniyorum (Dr.Wyatt Woodsmall ) Yaşam Koçu Öğrenci Koçu Spirutuel Yaşam Koçu Reiki 1 Aşama Reiki 2 Aşama Master Bilinçaltı Proğramlama Eğitimi Hipnoz Eğitimi Kuantum Taç Kuantum Access Bars® 1. Eğitimi Access Bars® 2. Eğitimi Access Bars® 3. Eğitimi Access® Access Body Class, 3 günlük Access Consciousness SOP (Olasılıklar Senfonisi) ( Gary Douglas ) Viyana Access ® Foundation / Level 1 Eğitimi Access ® Foundation / Level 2 Eğitimi Access Consciousness Olasılıklar Seçimi Access Consciousness The Foundatıon Access Consciousness Facelift İsim Analizi Esmalarla Terapi Regresyon Eğitimi Sunum Teknikleri Diksiyon ve Spikerlik Eğitimi
Hayatın tümü kolaylıkla, neşe ve ihtişamla gelir...

Özgür Yılmaz

Eğitmen


Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü’nden mezun oldum. Uzun yıllar özel ulusal haber ajanslarında, radyo ve televizyon kuruluşlarında muhabir, spiker ve editör olarak görev yaptım. Halen Milletvekili Basın Danışmanlığı görevinin yanı sıra, TRT Ankara radyosunda program hazırlayıp sunuyor ve diksiyon ile protokol ve nezaket eğitimleri veriyorum. Etkili Konuşma Eğitimi Kapsamında ; Doğru söz ve sözcük kullanma, Doğru nefes, Tonlama, vurgu, ezgi Metin yorumlama ve drama vurgusu Telefonda Konuşma ve Topluluk Karşısında Konuşma ( hitabet ) eğitimleri veriyoruz….
Hakikat kendiliğinden belli olsa idi, hitabete gerek kalmazdı...

Meltem Eraslan

Eğitmen


1981 yılında Belçikada doğdu.Hayat hikayesi henüz dünyaya gelmeden başladı.Anne gebeliği surecinnde ciddi sağlık sorunları yaşaması nedeniyle bebeğin yüzde doksan sakat teşhisi ile gebeliği sonlandirmak istemeleri üzerine ailenin ve hekimlerin son kararı ile bitirilmek üzereken son dakkika vazgeçmeleri üzerine sakat beklenirken saglilik bir bebek olarak dünyaya gelmiş.serüven anne karnında başlamiş 8yaşina kadar Beliçikada ikamet etti.İlk,orta ve liseyi Nevşehirde tamamladı.2011 yılında Anadolu üniversitesi kamu yönetimi bölümünden mezun oldu.Hep hayatı sorguladı kendi sorguladı.Yaşamla uyumlanamama haliyle 2006 yılında ruhsal yolculuğu başladı bir çok şeyler deneyim ve tecrübe ettikten sonra 2009 yılında bilinçaltı seansiyla hayatı değişmeye başlar.2010 yılında Reiki ve karuna reiki ile tanışır.Bu süre içerisinde insanın hayatına ne gelirse aslında kendi çeker bilincini keşfeder bir çok kez düşünce gücünü dener.Uzun içsel yolculuğunda 2012 yılında Bioenerji eğitici eğitmenligini tamamlar.2013 ardi ardına bir çok eğitimlerini tamamlar.Kuantum koçluk,sprituel koçluk,Bilinçaltı temizliği ve eğitici eğitmenligini başarı ile tamamlar.Kendisi için çıktığı bu yolculukta başka kisilerede ışık olmak niyetiyle 2014 yılı itibariyle toplu eğitim,bireysel seanslar ve seminerlerle yüreklere dokunmaya devam etmektedir.Evli ve bir çocuk annesi ankara da yaşamaktadır.
Ben başardim...
Sizde başarabilirsiniz...
HAYATTA EN GUZEL HEDİYE SİZE SİZİ HEDİYE ETMEKTİR.

Burcu Berk

Psikolog


Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Yakın Doğu Üniversitesi mezunu
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Aile Danışmanlığı
Fatma Yılmaz Akademisi Hafıza Teknikleri

Çalıştığı kurumlar
Aksaray İl Sağlık Müd Ruh Sağlığı Şube Müd.
Aksaray Valiliği İl Emniyet müd. Çocuk Adalet Sistemi
Sağlık bakanlığı 0/6 Çocuk Pirksosyal Gelişimi destekleme Programı
Huzurlu Aile ve Mutlu Evlilik Okul Eğittimi

Verdiği Eğitimler
Aile Danışmanlığı
Eğitim Koçluğu
Depresyon,Takıntı,Panik Atak
SCL 90
BEİER
AGTE
CONNERS
HAFIZA TEKNİKLERİ
Öğrenmeyi sevenler daima iyilik yolunda yürürler...

Çiğdem Uysal

Eğitmen & Seminerist


Aldığı Eğitimler:
Bilkent Üniversitesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
Başkent Üniversitesi, Turist Rehberliği
Oneness University, Oneness Blessing Giver - Birlik Bilinci Dokunuşu
Access Consciousness, Temel ve İleri Seviye Eğitimleri
O&O Academy, Limitsiz Olma Meditasyon Seminerleri
Christie Marie Sheldon ile Sınırsız Bolluk Seminerleri
Jeffrey Allen ile Dualite, Enerji Şifa Master Sınıfı


Hizmet Verdiği Alanlar:
Eğitmen & Seminerist
Profesyonel Koç
İş ve Kariyer Koçu
NLP Master
Quantum Activist
Access Consciousness Bars ve Beden Enerji Dönüşüm Seansları
Yaratıcı Yazalar Platformu Oluşturucusu ve Lideri
Yaratıcı Meditasyon Lideri
Öğrenmeyi sevenler daima iyilik yolunda yürürler...